• Jediná kolekce tašek Samsonite se 4 kolečky. Do těchto praktických modelů se vejde vše co potřebujete díky vnitřní organizaci, 2 předním kapsám a dvojité přepážce. Tato solidní konstrukce garantuje hladké a vybalancované ježdění.

   Jediná kolekce tašek Samsonite se 4 kolečky. Do těchto praktických modelů se vejde vše co potřebujete díky vnitřní organizaci, 2 předním kapsám a dvojité přepážce. Tato solidní konstrukce garantuje hladké a vybalancované ježdění.

  • Součástí všech batohů je integrovaný držák na lahev, připevnění na trolej zavazadla (Smart Sleeve), pohodlné polstrované popruhy, panel s bezpečnostní kapsou na zip a reflexní prvky.

   Součástí všech batohů je integrovaný držák na lahev, připevnění na trolej zavazadla (Smart Sleeve), pohodlné polstrované popruhy, panel s bezpečnostní kapsou na zip a reflexní prvky.

  • Modely batohů na notebook zahrnují obal na batoh s reflexními a fluorescenčními prvky.

   Modely batohů na notebook zahrnují obal na batoh s reflexními a fluorescenčními prvky.

  • Kompresní popruhy na různých modelech pro snadné a optimální nastavení.

   Kompresní popruhy na různých modelech pro snadné a optimální nastavení.

 • Naše řada 4Mation tašek a brašen je zaměřená na potřeby pro ty, kteří každý den dojíždejí jak po městě, tak vlakem či autem. Příběh kolekce 4Mation začíná na tašce, která má 4 kolečka a nabízí velký objem a pohodlí při cestování. Řada ví co je důležité: lehkost, ochrana, charakteristický design, chytré prvky, společně s rafinovanými materiály a detaily. Dostupné ve 4 barvách s kontrastními barevnými detaily.