MOŽNOSTI DOPRAVY A REKLAMACE

MOŽNOSTI DORUČENÍ

OMEZENÍ DODÁVEK

PO Boxy a vojenské APO adresy nejsou akceptovány.

Dodáváme od pondělí do pátku, s výjimkou státních svátků.

Použijte prosím www.samsonite.cz pro zboží, které má být doručeno do ČR.

VRÁCENÍ A REFUNDACE

Vaše právo na odstoupení

Zaručujeme naprostou spokojenost zákazníků. Pokud nejste zcela spokojeni s online nákupem, můžete vrátit nepoužité zboží v jeho původní krabici, pokud splníte níže uvedená pravidla. Máte právo odstoupit od kupní smlouvy kdykoli do 14 kalendářních dnů od data dodání. Personalizované položky nejsou zahrnuty do vašeho práva na odstoupení.Všechny položky musí být vráceny nepoužité, s autentickými štítky, pokyny pro uživatele, záručním letákem a dalšími štítky a obaly a v původním obalu. Jste zodpovědní za to, že nám produkty vrátíte co nejdříve. Pokud zboží vrácené na základě vašeho práva na odvolání není v znovu prodejném stavu, nebudeme vaše vrácení akceptovat.

Prosím, postupujte podle pokynů uvedených níže, pokud jste se rozhodli vrátit produkty:

Formulář vrácení
  1. Prosíme, vyplňte formulář pro vrácení zboží. Obratem Vám přijde e-mail, který bude obsahovat návratkový štítek, zákaznické číslo pro vrácení zboží a další pokyny, které se týkají vrácení zboží.
  2. Prosíme, zabalte zboží, které má být vráceno (zabalte pouze nepoužité zboží, které má originální visačky a do balíčku také přibalte návod k použití, záruční list a dalších visačky a obaly, se kterými jste produkt koupil/a). Zboží zabalte do původního obalu abyste předešel/la poškození zboží během transportu.
  3. Pro vrácení zboží si, prosím, vytiskněte návratkový štítek a přilepte jej na balík. Návratkový štítek musí obsahovat tyto údaje: Vaše jméno, Vaši adresu, zpáteční adresu, Vaše telefonní číslo, číslo položky a/nebo popis zboží, které vracíte a zákaznické číslo, které Vám bylo přiděleno pro vrácení tohoto zboží.
  4. Prosíme, pozorně si přečtěte pokyny k vrácení zboží a následně kontaktujte našeho expresního kurýra, který si zboží určené k vrácení převezme podle uvedených pokynů. Prosíme, kontaktujte našeho expresního kurýra co nejdříve, nejpozději však do 14 kalendářních dnů ode dne, kdy jste nám oznámili, že zboží budete vracet.
  5. V případě, že jste nerespektoval/a všechny požadavky pro vrácení zboží, budeme Vás kontaktovat pomocí e-mailu a poprosíme Vás o objasnění, proč nebylo možné zboží do 14 dnů vrátit.
Pouze zboží zakoupené on-line na těchto stránkách může být vráceno. Pokud chcete vrátit zboží zakoupené v kamenném obchodě, kontaktujte tuto prodejnu pro další informace.

Poškozené zboží nebo chybné doručení.

Po převzetí objednávky si, prosím, zkontrolujte, zda zásilka dorazila v pořádku. Pokud existují rozpory či problémy s objednávkou, prosím, postupujte podle postupu během 24 hodin, navrácení zboží.

Vrátíme Vám veškeré náklady vynaložené na vrácení zboží, pokud vracíte poškozené zboží nebo zboží, které vracíte kvůli naší chybě. V závislosti na dostupnosti Vám co nejdříve odešleme nové zboží na naše vlastní náklady. Informace o doručení nového zboží obdržíte e-mailem.