Batohy

Batohy

Mějte perfektní batoh, ať už jdete na dovolenou, dojíždít do práce nebo se chystáte na nový školní rok. Objevte batohy a ruksaky v široké škále modelů a provedení, všechny vybavené praktickými funkcemi a dostupné v různých barvách. Udržujte své věci v bezpečí díky našim batohům s ochranou proti krádeži a získejte vše, co potřebujete pro dlouhý pracovní den, s batohem pro notebook vybavený inteligentními funkcemi.

Shop the look
BLEISURE TRAVEL
BLEISURE TRAVEL
nový trend v cestování

Pojmy „podnikání“ a „volný čas“ jsou nyní propojené více než kdykoli předtím. Rozšiřujeme své obchodní cesty tak abychom po páteční odpolední pracovní schůzce nemuseli spěchat na letiště, ale užili si víkend a poznali místní kulturu.

Samsonite využívá tento trend tím, že nabízí perfektní kufry pro tento nový typ cesty a umožňuje cestování bez stresu. Naše inovativní řešení v oblasti cestování zahrnují vyhrazený prostor, který umožňuje snadnější a rychlejší přístup k vašim pracovním věcem, zatímco vaše oblečení a další věci z dovolené jsou uloženy samostatně.

OBJEVTE NAŠE TAŠKY "MADE TO BLEISURE"
Zavazadla s chytrými funkcemi
Zavazadla s chytrými funkcemi

Chytrá zavazadla si zaslouží inteligentní funkce.Samsonite přidal do výběru nejprodávanějších tašek a kufrů hi-tech komponenty. Se zahrnutými vyjímatelnými power bankami se vám už nikdy nevybije baterie uprostřed důležitého hovoru. Praktický integrovaný port USB také pomáhá snadno připojit vaše zařízení,

Některé modely kufrů jsou vybaveny sledovačem Bluetooth, takže můžete sledovat, kde se kufr nachází, kdykoli to potřebujete - jednoduše jej připojte k smartphonu.

OBJEVTE NAŠE CHYTRÁ ZAVAZADLA

Batohy nebo cestovní ruksaky jsou ideálním způsobem pro přepravu menších předmětů potřebných pro práci, vysokou školu, do tělocvičnu, na celodenní výlety nebo dokonce jako malá kabinová zavazadla. A co víc, můžete cestovat a při tom mít volné ruce - je to praktické. Pohodlné nošení je zaručeno díky našim ergonomickým modelům batohů, s polstrovanými a nastavitelnými popruhy, které nabízejí lepší mobilitu a pohodlí, a podporou zad.

Možnosti v této řadě nabízejí batohy proti krádeži, neformální batohy, dětské školní batohy, módní batohy pro život ve městě a profesionální obchodní batohy s vyhrazenými přihrádkami pro notebooky a další elektronické položky. Objevte také naše batohy vybavené chytrými funkcemi, jako je integrovaný port USB.