Disney & Děti

Disney & Děti

Návrat zpět do školy nebo rodinná dovolená? Naše kolekce Disney & Děti určitě potěší nejmladší cestovatele. Nabízíme širokou škálu kufrů, školních tašek a batohů pro děti v nejúžasnějších postavách Disney. Objevte naše děti barevné jízdní kufry, sady zavazadel a školní sady s nejúžasnějšími vzory.

Shop the look
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY

CESTOVÁNÍ JE SEN S DREAM2GO!
Podívejte se na naši novou kolekci fantastických dětských kufrů, která zajistí Váš snový cestovatelský zážitek! A my všichni víme, že mít šťastné děti na našich cestách dělá dovolenou zábavnou pro celou rodinu.

✓ Hravé vzhledy kufrů pomáhají užít si zábavu i na letištích
✓ Ideální cestovní společníci pro hrající i spící děti
✓ Lehké kabinové zavazadlo vážící pouze 2,1kg s kapacitou 30l
✓ Vybavené měkkým gumovým obložením, které chrání malé dětské prsty při balení
✓ Odolná kolečka, snadno uchopitelné rukojeti pro bezpečnou jízdu, tahání kufru pomocí popruhu, které je použitelné zvojím způsobem - ramenní popruh a zavazadlový popruh.

K dispozici v 6 roztomilých provedeních. Tato zavazadla jsou pro děti do 8 let něčím, co opravdu musí mít!

Objevte Dream2Go

V Samsonite víme, že cesta může být stejně vzrušující jako konečný cíl, tak proč nenechat své děti, aby se zapojily a zabalily si vlastní kufr.

Naše řada dětských zavazadel, která byla navržena a vyrobena podle legendárních norem Samsonite, je ideální pro všechny děti na cestách.

Máme tašku nebo kufr, pro každého juniorského dobrodruha. V hlavních rolích uvádíme hrdiny Disney, Marvel a Star Wars. Nejmladší cestovatele potěší také naše rozkošná nabídka Happy Sammies zavazadel.

Naše dětské kolekce zahrnují malé kufry s dvěma kolečky, které jsou ideální pro přenocování s prarodiči, nabízíme také školní tašky, sportovní tašky, peněženky a dětské batohy. Tak proč nenechat děti zapojit se do balení?