Disney & Děti

Disney & Děti

Návrat zpět do školy nebo rodinná dovolená? Naše kolekce Disney & Děti určitě potěší nejmladší cestovatele. Nabízíme širokou škálu kufrů, školních tašek a batohů pro děti v nejúžasnějších postavách Disney. Objevte naše děti barevné jízdní kufry, sady zavazadel a školní sady s nejúžasnějšími vzory.

Ekologické dětské tašky
Ekologické dětské tašky

Kachnička Dodie a Mýval Remy jsou nadšeni, že jsou nyní součástí rodiny Happy Sammies! Tyto dvě roztomilé zvířecí postavy jsou vyrobeny ze 100% R-PET tkaniny. Postavičky Happy Sammies Eco se stávají společníky, kteří doprovázejí děti na výletech nebo při cestách do školy, přičemž přispívají k udržitelnému životnímu stylu pomocí recyklovaných materiálů. Dobré pro děti, dobré pro planetu!

Objevte Happy Sammies Eco
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY

CESTOVÁNÍ JE SEN SE ZAVAZDLEM DREAMRIDER!
Podívejte se na naši novou kolekci fantastických dětských kufrů, která zajistí Váš snový cestovatelský zážitek! A my všichni víme, že mít šťastné děti na našich cestách dělá dovolenou zábavnou pro celou rodinu.

✓ Hravé vzhledy kufrů pomáhají užít si zábavu i na letištích
✓ Ideální cestovní společníci pro hrající i spící děti
✓ Lehké kabinové zavazadlo vážící pouze 1,8kg s kapacitou 25l
✓ Vybavené měkkým gumovým obložením, které chrání malé dětské prsty při balení
✓ Odolná kolečka, snadno uchopitelné rukojeti pro bezpečnou jízdu, tahání kufru pomocí popruhu, které je použitelné zvojím způsobem - ramenní popruh a zavazadlový popruh.

K dispozici v 6 roztomilých provedeních. Tato zavazadla jsou pro děti do 8 let něčím, co opravdu musí mít!

Objevte Dreamrider

V Samsonite víme, že cesta může být stejně vzrušující jako konečný cíl, tak proč nenechat své děti, aby se zapojily a zabalily si vlastní kufr.

Naše řada dětských zavazadel, která byla navržena a vyrobena podle legendárních norem Samsonite, je ideální pro všechny děti na cestách.

Máme tašku nebo kufr, pro každého juniorského dobrodruha. V hlavních rolích uvádíme hrdiny Disney, Marvel a Star Wars. Nejmladší cestovatele potěší také naše rozkošná nabídka Happy Sammies zavazadel.

Naše dětské kolekce zahrnují malé kufry s dvěma kolečky, které jsou ideální pro přenocování s prarodiči, nabízíme také školní tašky, sportovní tašky, peněženky a dětské batohy. Tak proč nenechat děti zapojit se do balení?