Zavazadlo

Zavazadlo

Jste připraveni na další inovace v příručních zavazadlech se snadným přístupem? Ve společnosti Samsonite jsme konvenční příruční zavazadla posunuli na zcela novou úroveň a vybavili jsme je inovativní a velmi praktickou horní kapsou nebo snadno přístupnou přední kapsou.

Shop the look
110 LET INOVACÍ
110 LET INOVACÍ

Od svého založení v roce 1910 navrhuje společnost Samsonite kvalitní zavazadla a brašny, které doprovází cestovatele na všech jejich cestách. Samsonite jako lídr v oblasti zavazadel vyvinul nové materiály, vytvořil ikonický design a neustále zlepšoval komfort svých produktů. V průběhu těchto let došlo v Samsonite k mnoha pozoruhodným prvenstvím v této oblasti.

NAKUPTE NYNÍ POZNEJTE NÁŠ PŘÍBĚH
NOVÁ GENERACE PŘÍRUČNÍCH TAŠEK
NOVÁ GENERACE PŘÍRUČNÍCH TAŠEK
NYNÍ S INOVATIVNÍ PŘEDNÍ KAPSOU NEBO PŘEDNÍ KAPSA SE SNADNÝM PŘÍSTUPEM!

Jste připraveni setkat se s novinkou v kabinových zavazadlech? Samsonite posunul běžná příruční zavazadla na zcela novou úroveň a vybavil je inovativními a vysoce praktická horní kapsa nebo přední kapsa se snadným přístupem se snadným přístupem. Díky tomuto novému rozměru zavazadla budete mít vždy při vašich cestách ty nejdůležitější věci po ruce, i když je kufr uložen pod sedadlem nebo v horním zavazadlovém prostoru. Samsonite nabízí celou řadu kabinových zavazadel se snadným přístupem a to v různých velikostech, které odpovídají rozměrům hlavních leteckých společností.

Objevte

V Samsonite si zakládáme na tom, že zavazadlo je pro nás víc než jen prostředek k přepravě vašich věcí po celém světě. Dobrá zavazadla samozřejmě ochrání váš drahocenný majetek, ale výběr správného kufru můžete zajistit, že balení bude pro vás potěšením a na letištních chodbách se budete cítit jako na procházce v parku. Správný kufr vám pomůže vyčnívat z davu a perfektní obchodní kufřík vám může dát sebedůvěru v náročném pracovním rozhovoru. Samsonite má ty pravá zavazadla pro vás.

Naše zavazadla zahrnují:

Pokud cestujete jen na noc nebo dvě, naše rozsáhlá nabídka lehkých zavazadel je ideální pro zabalení nezbytných věcí.

Potřebujete trochu více místa? Nebojte se, máme spoustu větších kufrů a cestovních tašek. Nezapomeňte, že všechny zavazadla společnosti Samsonite přicházejí s legendární kvalitou a globální sítí služeb.

Ať už dáváte přednost skořepinovému kufru pevný skořepinový kufr nebo látkovému měkké kufry, který nabízí rozšiřitelnost a další kapacitu, máme kabinové kufry pro všechny vaše potřeby. Možná jste příležitostný cestovatel nebo někdo, kdo potřebuje pracovat na cestách? Nebojte se, pro vás máme také cestovní řešení.