Personalise your case

Exkluzivně online

Přizpůsobte si vaše zavazadlo s

gravírováním*
nebo vytvořte unikátní dárek pro někoho speciálníh

Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop Najít obchod
easyJet bagages cabine

easyJet

Příruční zavazadla easyJet

easyJet bagages cabine

Příruční zavazadla easyJet

Zde je seznam všech našich easyJet kabinových zavazadel, jejichž rozměry odpovídají požadavkům leteckých společností. Současné rozměry kabinových zavazadel (na standardní letenku) jsou 56x45x25 cm (zahrnuje madla a kolečka). Pozn: Na velmi vytížených letech je prostor nad hlavou limitován a tedy Vaše zavazadlo může být i odbaveno (může být dáno do zavazadlového prostoru letadla).

Široká řada easyJet zavazadel také nabízí některé modely s prostorem na notebook, díky kterému můžete plně využít objem zavazadla.

Zobrazit všechna zavazadla ryanair Kabinová zavazadla

Ryanair Hand Luggage

Ryanair

Rozměry příručního zavazadla Ryanair: Vhodné za každých okolností

Ryanair

Rozměry příručního zavazadla Ryanair: Vhodné za každých okolností

Nemusíte se strachovat, zda Vaše zavazadlo bude splňovat rozměry Ryanair 55cm x 40cm x 20cm. Vyberte si jedno z našich lehkých zavazadel Samsonite. Zavazadlo můžete vzít na palubu Ryanair. Nezapomeňte, že váhový limit je 10 kg!

Některé modely zahrnují také prostor na notebook, ideální, pokud chcete mít všechny Vaše nezbytnosti v jednom zavazadle. Díky tomu můžete plně využít prostor povolený na palubu.

Zobrazit všechna zavazadla Ryanair Kabinová zavazadla

Cabin Luggage

Váš průvodce kabinových velikostí

Preferujete Vaše zavazadlo v kabině?

Cabin Luggage

Preferujete vaše zavazadlo v kabině?

Váš průvodce kabinových velikostí

Preferujete Vaše zavazadlo v kabině? Proč ztrácet čas odbavováním zavazadla? Díky kabinovému zavazadlu můžete být dříve v cílové destinaci. Zajistíme, že cestování bude bez problémů. Jednoduše si vyberete Vaši leteckou společnost a my Vám pomůžeme najít potřebné kabinové zavazadlo, které splňuje požadované rozměry leteckou společností.

Ryanair Easyjet Czech Airlines

Všechny kabinové kolekce Pravidla pro kabinová zavazadla

Pravá klasika od samsonite!

X'blade 3.0

Pravá klasika od Samsonite!

Pravá klasika od samsonite!

X'blade 3.0

Pravá klasika od Samsonite!

Naše kolekce X'Blade je součástí dlouhého dědictví Samsonite. Kolekce zůstala věrná klasice již od jejího představení. S rozsáhlou řadou modelů a extenzivními prvky je X'Blade 3.0 kompletní. Snadné rozpoznání všech funkcí a konstrukční estetika, která zahrnuje doplňky ve tvaru X a efektivní organizaci na balení. Zatímco je věrná svým základním hodnotám, jako je síla a ochrana, nový X'Blade 3.0 nyní nabízí jestě větší objem a kapacitu na balení s překvapující nižší váhou.

Objevte X'blade 3.0

trip-to-the-usa

Zavazadla s Tsa zámkem

Zavazadla na výlet do USA

trip-to-the-usa

Zavazadla s Tsa zámkem

Zavazadla na výlet do USA

Ujistěte se, že Vaše zavazadlo odpovídá americkým předpisům. To splníte s našimi skořepinovými zavazadly a rozšiřitelnými kolekcemi. Tato zavazadla jsou ideání na dlouhé lety a všechna jsou vybavena TSA zámky. US Transportation Security Administration (TSA) skenuje každou tašku předtím než může na palubu, příležitostně zavazadla projdou i další kontrolou.

TSA zámek umožňuje přístup bezpečnostní kontrole do zavazadla bez zničení zámku, zatímco pro ostatní zůstane zavazadlo zabezpečené.

Zavazadla s tsa zámkem

PŘIVEZTE SI DOMŮ VZPOMÍNKY - Samsonite

ROZŠIŘITELNÉ ZAVAZADLO

Přivezte si domů vzpomínky

ROZŠIŘITELNÉ ZAVAZADLO - Flux - Samsonite

ROZŠIŘITELNÉ ZAVAZADLO

PŘIVEZTE SI DOMŮ VZPOMÍNKY

Každý cestovatel bude těžit z výhod rozšiřitelného zavazadla, které umožní zabalit více či méně věcí, kdykoliv je to nutné. Použití je snadné. Rozšiřitelné tašky jsou nezbytné na každou cestu. Kolekce rozšiřitelných zavazadel Samsonite je skvělou volbou pokud potřebujete více prostoru při zpáteční cestě, například na suvenýry z dovolené. Zavazadla jsou odolná a mají přizpůsobitelný objem. Tyto rozšiřitelné kufry a tašky Vám dodají flexibilitu pokud jste pravidelný cestovatel a nebo cestujete jen jednou za rok.

ROZŠIŘITELNÁ ZAVAZADLA

engraving 2016

Přizpůsobte si vaše zavazadlo

Vyrytím na váš Samsonite

engraving 2016

Přizpůsobte si vaše zavazadlo

Vyrytím na váš Samsonite

Nechte si vyrýt Vaše jméno nebo osobní zprávu na trolej nejvíce prodávané kolekce Samsonite Lite-Shock, Cosmolite a Lite-Cube DLX. Nechte Vaše zavazadlo, aby rozšířilo Vaši osobnost, díky zbrusu novému laserovému vyrytí - exklusivně dostupnému online. Nejenom, že bude Váš kufr vyčnívat z davu, ale Samsonite s vyrytím je také fantastický, osobní dárek! Přidejte Vaše jméno, životní motto, název společnosti nebo třeba speciální zprávu pro Vaše milované.

Přizpůsobte si váš Samsonite Podívejte se na video

Naše doporučení
Samsonite X Diesel

Samsonite x Diesel

V této sezoně cestují Samsonite a Diesel společně s výrazně originální poloprůhlednou kolekcí zavazadel pro moderní cestovatele a obchodní cestující.

Pokud hledáte zavazadla pro přepravu, je tato výrazně originální, odvážná, poloprůhledná kolekce jistě dokonalým řešením. Od plné černé která mizí v průhlednosti si můžete sami vybrat co světu umožníte vidět. Silné žluté detaily, podšívka ze síťoviny a prvky koženého vzhledu zajišťují dokonalý vzhled.

Objevte

top-pocket

Snadno přístupné kabinové zavazadlo

Nyní s inovativní vrchní kapsou!

Jste připraveni setkat se s novinkou ve snadně přístupných kabinových zavazadlech? Samsonite posunul běžná příruční zavazadla na zcela novou úroveň a vybavil je inovativními a vysoce praktickými vrchními kapsami. Díky tomuto novému rozměru zavazadla budete mít vždy při vašich cestách ty nejdůležitější věci po ruce, i když je kufr uložen pod sedadlem nebo v horním zavazadlovém prostoru. Samsonite nabízí celou řadu snadno přístupných kabinových zavazadel dostupných v různých velikostech, které odpovídají rozměrům hlavních leteckých společností.

Objevte inovativní kabinové zavazadlo

Zavazadla

V Samsonite je pro nás zavazadlo více než jen přepravní prostředek Vašich osobních věcí po celém světě. Dobré zavazadlo ochrání Vaše cenné nezbytnosti, a pokud si vyberete správně, tak i jeho balení pro Vás bude potěšením. Rovněž procházení letištními halami bude jako procházka v parku. Správné zavazadlo Vám pomůže, abyste byl v davu nepřehlédnutelný. Perfektní obchodní zavazadlo Vám dodá sebevědomí při důležitých pohovorech. Ujišťujeme Vás, že Samsonite bude mít to pravé zavazadlo právě pro Vás.

Naše možnosti zavazadel zahrnují:

Pokud cestujete na jednu nebo dvě noci, naše rozsáhlá řada lehkých zavazadel je perfektní pro Vaše nezbytnosti. Proč nepoužít naši praktickou kontrolu kabinových zavazadel pro letecké společnosti, která Vám najde perfektní kabinové zavazadlo v požadovaných rozměrech?

Potřebujete více prostoru? Nedělejte si starosti, máme celou řadu větších zavazadel a cestovních tašek, které jsou vhodné pro odbavení. Nezapomeňte, že zavazadla Samsonite jsou celosvětově známá pro svou kvalitu.

Uspokojíme Vaše požadavky ať už preferujete tvrdá skořepinová zavazadla nebo látková zavazadla, která nabízejí rozšiřitelnost a extra kapacitu. Jste spíše volnočasový cestovatel nebo někdo kdo pracuje na cestách? Nemějte strach, máme řešení i pro Vás.