Cestovní doplňky

Cestovní doplňky

Naše cestovní příslušenství, je navržené s ohledem na pohodlí a aby zjednodušilo vše na cestách. Chcete se vzdálit od svého okolí na delší dobu? Naše polštáře a masky budou určitě vhodné. Potřebujete větší bezpečnost při přepravě hodnotného zboží? Prohlédněte si naše zámky na zavazadla a kapsy na peníze. Chcete zůstat v kontaktu během cestování - vyzkoušejte naše vyspělé technologické doplňky. Se širokou nabídkou deštníků, peněženek pro muže a ženy, toaletních tašek, kosmetických kufrů a štítků na zavazadla si vybere každý, bez ohledu na cestovní příležitost.

CHRAŇTE SI VAŠI OSOBNÍ IDENTITU!
CHRAŇTE SI VAŠI OSOBNÍ IDENTITU!

Zvažte lepší ochranu Vašich kreditních a identifikačních karet. Skimming je ilegální technika pro kopírování dat z kreditních karet a to i z větší vzdálenosti. Samsonite RFID-blokující peněženky Vás chrání před podvodnými platbami a krádeži identity, to vše díky RFID-blokujícímu materiálu mezi vnějším a vnitřním lemováním peněženky.

PENĚŽENKY A BATOHY S RFID OCHRANOU
SEZNAMTE SE S INOVATIVNÍMI DEŠTNÍKY UP WAY
SEZNAMTE SE S INOVATIVNÍMI DEŠTNÍKY UP WAY

VŠECHNY VAŠE PROBLÉMY S DEŠTNÍKY JSOU TÍMTO VYŘEŠENY!
Deštivé dny, kdy zmoknete, idkyž se snažíte zůstat v suchu skončily. Chytře navržené deštníky UP WAY vás nejen uchrání před deštěm, ale zároveň díky opačnému otevírání udržují v suchu i podlahy a vaše auta. Vodoodpudivý teflonový povlak se skládá směrem nahoru - uvnitř je tedy zcela zachycena vlhká strana. Na podlahy nebo uvnitř vašeho vozu neteče voda z mokrého deštníku; kluzké vlhké dlaždice a vlhké čalounění jsou věcí minulosti.

Inovativní design sklopné konstrukce deštníků UP WAY usnadňuje přesun do vašeho auta bez žádného namočení. Deštník může být také otevřen na rušné ulici, aniž byste narazili do ostatních kolemjdoucích. Jakmile zjistíte, jaký genius je deštník UP WAY, budete se divit, jak jste tak dlouho mohli žít bez něj.

NAKUPUJTE NYNÍ