ECODIVER

  • Špičková neformální kolekce jako stvořená pro dobrodružství
  • Voděodolné potažené tkaniny
  • Vyrobeno z recyklovaných materiálů
  • Kombinuje praktičnost a bezpečnost se stylovým designem

Ecodiver

Ecodiver nastavuje nový standard v našem neformálním sortimentu. Tato kolekce kombinuje praktičnost se stylovým designem a byla vyvinuta se zvláštním důrazem na bezpečnost a pohodlí. Ecodiver, vyrobený z recyklovaných materiálů, které jsou součástí naší iniciativy Recyclex™ Material Technology Initiative, dokonale odpovídá udržitelné strategii „Naše zodpovědná cesta“. Mimo jiné to z něj dělá perfektní volbu pro objevování světa kolem nás. A vy? Jaké bude vaše další dobrodružství? Ecodiver vás doprovodí kamkoli.

  easyJet
Toto zavazadlo si můžete vzít na palubu letadel EasyJet zdarma.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace.
  Ryanair
Toto zavazadlo si můžete vzít na palubu letadel Ryanair zdarma.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace.
JAK SE EKODIVER STAL ODOLNĚJŠÍ PROTI VODĚ?
JAK SE EKODIVER STAL ODOLNĚJŠÍ PROTI VODĚ?

Naše kolekce Ecodiver je známá svou voděodolnou vnější látkou v kombinaci s voděodolnou vnější páskou na zip. Této výhody je dosaženo nanesením zátěrové vrstvy na vrchní část látky, díky čemuž je látka voděodolnější až do vodního sloupce 1 500 mm a poskytuje vyšší odolnost proti oděru.

PROČ JE ECODIVER UDRŽITELNĚJŠÍ
PROČ JE ECODIVER UDRŽITELNĚJŠÍ

Hlavní vnější tkanina a vnitřní podšívka Ecodiver je vyrobena z nejméně 95 % recyklovaných PET lahví v rámci naší iniciativy Recyclex™ Material Initiative. K výrobě vašich produktů Ecodiver bylo použito 4 až 47 recyklovaných lahví. Černá lemovací látka je navíc vyrobena z 95 % z recyklovaného průmyslového odpadu Nylonu a naše podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví barvených roztokem, takže proces barvení látek byl vynechán, což má za následek menší spotřebu vody a barviv. Potah a rub našich látek jsou vyrobeny z nových materiálů. Zajímají vás další udržitelné iniciativy Samsonite? Přečtěte si naši strategii „Naše zodpovědná cesta“ zde.