ECODIVER

  • Špičková neformální kolekce jako stvořená pro dobrodružství
  • Voděodolné potažené tkaniny
  • Vyrobeno z recyklovaných materiálů
  • Kombinuje praktičnost a bezpečnost se stylovým designem

Ecodiver

Ecodiver nastavuje nový standard v našem neformálním sortimentu. Tato kolekce kombinuje praktičnost se stylovým designem a byla vyvinuta se zvláštním důrazem na bezpečnost a pohodlí. Ecodiver, vyrobený z recyklovaných materiálů, které jsou součástí naší iniciativy Recyclex™ Material Technology Initiative, dokonale odpovídá udržitelné strategii „Naše zodpovědná cesta“. Mimo jiné to z něj dělá perfektní volbu pro objevování světa kolem nás. A vy? Jaké bude vaše další dobrodružství? Ecodiver vás doprovodí kamkoli.

JAK SE EKODIVER STAL ODOLNĚJŠÍ PROTI VODĚ?
JAK SE EKODIVER STAL ODOLNĚJŠÍ PROTI VODĚ?

Naše kolekce Ecodiver je známá svou voděodolnou vnější látkou v kombinaci s voděodolnou vnější páskou na zip. Této výhody je dosaženo nanesením zátěrové vrstvy na vrchní část látky, díky čemuž je látka voděodolnější až do vodního sloupce 1 500 mm a poskytuje vyšší odolnost proti oděru.

PROČ JE ECODIVER UDRŽITELNĚJŠÍ
PROČ JE ECODIVER UDRŽITELNĚJŠÍ

Hlavní vnější tkanina a vnitřní podšívka Ecodiver je vyrobena z nejméně 95 % recyklovaných PET lahví v rámci naší iniciativy Recyclex™ Material Initiative. K výrobě vašich produktů Ecodiver bylo použito 4 až 47 recyklovaných lahví. Černá lemovací látka je navíc vyrobena z 95 % z recyklovaného průmyslového odpadu Nylonu a naše podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví barvených roztokem, takže proces barvení látek byl vynechán, což má za následek menší spotřebu vody a barviv. Potah a rub našich látek jsou vyrobeny z nových materiálů. Zajímají vás další udržitelné iniciativy Samsonite? Přečtěte si naši strategii „Naše zodpovědná cesta“ zde.