FIND THE PERFECT BUSINESS BAG - All laptop bags

Perfektní
pracovní taška

Pro ni Pro něj

Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop Najít obchod
Laptop backpacks

Tašky na notebook pro něj

Hands free možnost

Laptop backpacks

Tašky na notebook pro něj

Hands free možnost

Jako uživatel notebooku, který je často v pohybu, si vyberete tašku se speciálně upravenými přihrádkami na laptop. Očekávejte skvělou ochranu pro Vaše cenné elektronické zařízení a zároveň úložný prostor na další věci. Ať už hledáte formální styl pro podnikatelské prostředí nebo více uvolňenou verzi do školy nebo na volný čas, Samsonite má pro vás každou možnost, kterou byste potřebovali, také batoh s kolečky na notebook. Nenechte si ujít šikovné doplňky jako dvojité polstrování, proti-skluzové popruhy, pohodlná madla a praktickou denní organizaci.

OBJEVTE

business-bags-for-her-2018

Tašky na notebook pro ni

Rafinovaný a elegantní design

Ladies Laptop bags for her

Tašky na notebook pro ni

Rafinovaný a elegantní design

Speciální business kolekce pro ženy, která byla vytvořena s ohledem na Vaše potřeby. Rafinované a elegantní prvky, kapsa na tablet a/nebo prostor na notebook pro různé velikosti. Tyto praktické, organizované tašky na notebook jsou perfektní kombinací pracovní tašky a kabelky.

ZOBRAZIT VŠECHNY KABELKY S PROSTOREM NA NOTEBOOK

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

Klasické pracovní tašky Samsonite ztělesňují DNA značky zakořeněné více než století v jejich kvalitě a odolnosti. Jsou perfektní pro každodenní využití. Tyto tašky jsou navrhnuty tak, aby zajistily pohodlí jak při pracovních, tak i cestovních příložitostech. Jejich efektivní organizace a čisté linie Vám pomohou ujít další kilometr.

Objevte samsonite klasika

overnight-business-trip

Overnight business trip

Zavazadlo tak chytré, že Zapůsobí na všechny

overnight-business-trip

Overnight business trip

Zavazadlo tak chytré, že Zapůsobí na všechny

Jste těžce pracující a kreativní, často cestujete a jste pořád v pohybu. Nenechte, aby Vás Vaše zavazadlo zdržovalo. Pokud cestujete přes noc, můžete zkombinovat Váš pracovní kufr s taškou na oblečení, díky našemu inovativnímu řešení. Do pracovní tašky můžete zabalit Váš notebook a pracovní nezbytnosti a do odděleného prostoru uložit Vaše osobní věci. Prostor na notebook je odnímatelný a dodá Vám extra flexibilitu. Vyrobili jsme zavazadlo, které chytře využijete.

Zobrazit zavazadla na krátké pracovní cesty

Naše doporučení
Samsonite X Diesel

Samsonite x Diesel

V této sezoně cestují Samsonite a Diesel společně s výrazně originální poloprůhlednou kolekcí zavazadel pro moderní cestovatele a obchodní cestující.

Pokud hledáte zavazadla pro přepravu, je tato výrazně originální, odvážná, poloprůhledná kolekce jistě dokonalým řešením. Od plné černé která mizí v průhlednosti si můžete sami vybrat co světu umožníte vidět. Silné žluté detaily, podšívka ze síťoviny a prvky koženého vzhledu zajišťují dokonalý vzhled.

Objevte

Business Leisure: Bleisure

Bleisure Travel

The new travel trend

Extending a business trip to further enjoy the destination has blurred the lines between business and leisure. Instead of rushing to the airport after a final meeting on a Friday afternoon, a bleisure traveller is ready to enjoy the local culture and begin an extended stay through the weekend.

Samsonite taps into this trend by offering the perfect case for this new type of trip and allows for a more stress-free travel experience. Our innovative travel solutions include a dedicated compartment that allows for easier and quicker access to your business essentials at the security check, while your clothes and other holiday items are kept separately.

Discover our “Made to Bleisure” bags