FIND THE PERFECT BUSINESS BAG - All laptop bags

Perfektní
pracovní taška

pro ni pro něj unisex

Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop Najít obchod
Green Mobility

Neformální & ECO Batohy

Buďte v pohybu a myslete ekologicky

Green Mobility

Neformální & ECO Batohy

Buďte v pohybu a myslete ekologicky

Objevte řadu batohů Samsonite Casual & Urban, které kombinují elegantní design s praktickou funkčností. Jsou ideální pro jednodušší pohyb ve městě pro každodenní použití, neformální příležitosti i při pracovních schůzkách. Tyto moderní kolekce přinášejí do moderního městského života řadu jedinečných barev, tvarů a modelů.

Objevte Green Mobility

Laptop backpacks

Tašky na notebook pro něj

Hands free možnost

Laptop backpacks

Tašky na notebook pro něj

Hands free možnost

Jako uživatel notebooku, který je často v pohybu, si vyberete tašku se speciálně upravenými přihrádkami na laptop. Očekávejte skvělou ochranu pro Vaše cenné elektronické zařízení a zároveň úložný prostor na další věci. Ať už hledáte formální styl pro podnikatelské prostředí nebo více uvolňenou verzi do školy nebo na volný čas, Samsonite má pro vás každou možnost, kterou byste potřebovali, také batoh s kolečky na notebook. Nenechte si ujít šikovné doplňky jako dvojité polstrování, proti-skluzové popruhy, pohodlná madla a praktickou denní organizaci.

OBJEVTE

business-bags-for-her-2018

Tašky na notebook pro ni

Rafinovaný a elegantní design

Ladies Laptop bags for her

Tašky na notebook pro ni

Rafinovaný a elegantní design

Speciální business kolekce pro ženy, která byla vytvořena s ohledem na Vaše potřeby. Rafinované a elegantní prvky, kapsa na tablet a/nebo prostor na notebook pro různé velikosti. Tyto praktické, organizované tašky na notebook jsou perfektní kombinací pracovní tašky a kabelky.

ZOBRAZIT VŠECHNY KABELKY S PROSTOREM NA NOTEBOOK

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

Klasické pracovní tašky Samsonite ztělesňují DNA značky zakořeněné více než století v jejich kvalitě a odolnosti. Jsou perfektní pro každodenní využití. Tyto tašky jsou navrhnuty tak, aby zajistily pohodlí jak při pracovních, tak i cestovních příložitostech. Jejich efektivní organizace a čisté linie Vám pomohou ujít další kilometr.

Objevte samsonite klasika

Naše doporučení
Staycation

Trend v cestování: tuzemská dovolená

Flexibilní cestování

Nový cestovní trend tuzemské dovolené je na vzestupu. Důvod je velmi jednoduchý. V Evropě se nachází tolik skrytých pokladů tak proč prostě nevyrazit a neobjevovat krásy své vlastní země? Cestování autem je velmi jednoduchou a bezstarostnou variantou jak se pohybovat. Zároveň vám přináší o hodně větší flexibilitu při výběru svých cestovních zavazadel ve srovnání s létáním. Duffle tašky, batohy a látková zavazadla vám dovolují snadnější balení a větší flexibilitu při cestách autem.

Samsonite kolekce Paradiver Light splňuje veškeré požadavky na cestování a dojíždění. Paradiver Light nabízí kompletně vybavené duffle tašky a batohy v různých barevně sladěných sportovních variantách, které jsou ideální svou velikostí a flexibilitou pro cestování autem nebo vlakem.

Objevte Paradiver Light Objevte flexibilní tašky & zavazadla

Business Leisure: Bleisure

Bleisure Travel

The new travel trend

Extending a business trip to further enjoy the destination has blurred the lines between business and leisure. Instead of rushing to the airport after a final meeting on a Friday afternoon, a bleisure traveller is ready to enjoy the local culture and begin an extended stay through the weekend.

Samsonite taps into this trend by offering the perfect case for this new type of trip and allows for a more stress-free travel experience. Our innovative travel solutions include a dedicated compartment that allows for easier and quicker access to your business essentials at the security check, while your clothes and other holiday items are kept separately.

Discover our “Made to Bleisure” bags