Batohy na notebook
<span style='font-size: clamp(25px, 2.5vw, 29px); font-family: GT America; font-weight: 300'>EXPECT ONE FOR YOU</span>

Batohy na notebook
EXPECT ONE FOR YOU

Batohy na notebook

Recyclex Material
Materiály Recyclex™ jsou vyrobeny z minimálně 50 % recyklovaných plastů. Snižují náš dopad na planetu a dávají odpadu nový život jako součást našich odolných produktů s dlouhou životností.
  easyJet
Toto zavazadlo si můžete vzít na palubu letadel EasyJet zdarma.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace.
Recyclex Material
Materiály Recyclex™ jsou vyrobeny z minimálně 50 % recyklovaných plastů. Snižují náš dopad na planetu a dávají odpadu nový život jako součást našich odolných produktů s dlouhou životností.
Recyclex Material
Materiály Recyclex™ jsou vyrobeny z minimálně 50 % recyklovaných plastů. Snižují náš dopad na planetu a dávají odpadu nový život jako součást našich odolných produktů s dlouhou životností.

Tašky na notebook pro profesionály

Vaše každodenní dojíždění do práce vyžaduje odolný a bezpečný batoh pro notebook. Vybavený hi-tech bezpečnostními prvky, které chrání vaše osobní věci a snadno organizovatelnými kapsami. Tyto batohy na notebooky jsou ideální pro každého ať už pro studenta, zaměstnace v kanceláři nebo pro někoho, kdo často létá.

Pro moderní městské cestovatele se notebookové batohy staly základní každodenní nezbytností. Tyto batohy na notebook jsou pohodlné a nabízejí větší ochranu zad, takže si můžete sbalit vše, co potřebujete pro práci nebo studium, do jednoho zavazadla a zároveň mít volné ruce. Objevte všechny výhody, které nabízejí naše skvělé notebookové batohy.

Ochrana

Očekávejte vysokou ochranu vašich cenných elektrických zařízení a buďte v klidu s vědomím, že Váš notebook bude chráněn v každém okamžiku. Naše batohy na notebook mají polstrovaný vnitřní prostor na notebook, který zajišťuje, že Váš notebook je v bezpečí a překoná i nevyhnutelné nárazy během běžného pracovního dne.

Rozměry

Jedním z hlavních problémů, které lidé mají při nákupu notebookových batohů, je nalezení toho pravého, který odpovídá rozměrům vašeho počítače. Ve všech našich kolekcích nabízíme různé velikosti batohů do kterých se vejdou notebooky s velikostí obrazovky od 9,7 ”(24,6 cm) až 17,3” (43,9 cm), takže si můžete vybrat svůj oblíbený styl, bez ohledu na jeho velikost.

Organizace

Stejně tak jako počítač, jsou i další věci které sebou potřebujete nosit v každodenním životě. Batohy na notebook od Samsonite byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí díky praktické vnitřní organizaci, která Vám pomůže vše skvěle uspořádat. Mají speciální kapsy a přihrádky do kterých snadno uložíte, mobil, nabíječku, tablet i dokumenty.

Kvalita

Používáme pouze ty nejlepší materiály, proto naše batohy vydrží stejně dlouho, jako naše zavazadla. Snažíme se Vám poskytnout to nejlepší, abyste si svůj batoh Samsonite mohli pužívat mnoho let.

Rozšiřitelný

Někdy potřebujeme jen o trochu víc místa. Proč se snažit vše nacpat do svého menšího stávajícího batohu nebo další tašky, když máme k dispozici rozšiřitelné modely batohů? Vejde se tam vice věcí, bez kompromisů týkajících se vnitřní organizace. Váš notbook bude stále bezpečně umístěn. Praktickým zipem zvětšíte pouze zbývající část batohu.

Smart sleeve

Pokud cestujete jak s kufrem, tak s batohem na notebook, máme ideální řešení, které vám poskytne ještě větší flexibilitu. Použijte praktickou funkci Smart Sleeve, abyste si mohli batoh nasadit na horní držadlo kufru a tím si ulehčit manipulaci. Objevte naše kufry a přidejte je ke svému oblíbenému batohu na notebook.

Bezpečnost

Výběrem jednoho z našich modelů s kabelovým zámkem TSA se ujistíte, že obsah batohu včetně Vašeho notebooku zůstane v bezpečí. Mezi další bezpečnostní funkce našich kolekcí patří blokátory RFID, které chrání vaše kreditní a identifikační karty před nezákonným oskenováním. Cestujte s klidem.

Ochrana před deštěm

Stalo se to nám všem: chytit bouřku a nemít deštník ... Chcete-li zabránit poškození počítače a dalších věcí vodou, podívejte se na naši nabídku batohů na notebook, které poskytnou ochranu před živly. Speciálně navržená pláštěnka pomáhá snižit riziko namočení věcí. Buďte připraveni na každé počasí.

Batohy na notebook Recyclex™

Každý může pomoci učinit planetu zelenější a udržitelnější. Zde v Samsonite věříme, že i vaše notebookové batohy mohou přispět. Některé z našich modelů jsou vyrobeny ze 100% PET recyklovaných lahví na vodu speciálně vytvořených tak, aby byly odolné a flexibilní.

Kolečka

Pokud toho plánujete v batohu nosit opravdu hodně, doporučujeme zvážit investici do batohu na kolečkách. Tyto modely obsahují i výsuvné madlo, díky kterému můžete batoh vézt když je na záda příliš těžký.

Styl

Elegantní, ležérní, tech, sportovní…, ať už preferujete jakýkoli styl, máme pro vás ten pravý batoh pro notebook. Objevte všechny naše modely a najděte ten, který odpovídá Vašemu stylu. Preferujete klasičtější vzhled? Podívejte se na naše tašky na notebook.

Dámské

Samsonite má řadu speciálně navržených kolekcí batohů pro ženy. Tyto dámské pracovní batohy, jsou ideální pro formální i volnočasové použití. Nabízejí praktickou organizaci bez kompromisů v designu, stylu a kvalitě. Podívejte se na náš skvělý výběr dámských batohů na notebook a najděte si ten, který  Vám bude nejlépe vyhovovat.

Připojení

Vyčerpání baterie je běžným problémem na cestách.  Zůstaňte připojení i na cestách díky batohům Samsonite vybavenými systémem Easy Pass, nebo USB konektorem pro powerbanku. Už nikdy se nebudete muset obávat ztráty energie.

Personalizace

Přizpůsobte si svůj batoh na notebook. Exkluzivní, stylové embosování přinese jedinečný prvek a pomůže vaší tašce vyniknout. Objevte všechny naše možnosti personalizace, jak v rámci zavazadel a kabelek, tak i v batohů na notebook.