Kabelky

Kabelky

Potřebujete stylovou a praktickou tašku pro běžný pracovní den?
Objevte naši širokou škálu kabelek a tašek na notebooky a tablety. Vyberte si svůj oblíbený styl, a buďte si jistí, že dostanete špičkovou kvalitu, kterou je Samsonite dobře znám. Ať už hledáte koženou tašku, tašku s přihrádkou na notebook nebo aktovku, určitě pro vás máme dokonalý model, který je k dispozici v nejnovějších trendových barvách.

Shop the look
ELEGANTNÍ A PRAKTICKÉ
ELEGANTNÍ A PRAKTICKÉ

Dopřejte si styl při každé příležitosti díky naší elegantní kabelce pro ženy. Trendy a praktická organizace díky více kapsám. S designem pro každodenní využití či pro cestování. Chytré kabelky jsou vhodné na každý den.

Pánské tašky

I když cestujete do zahraničí, budete stále potřebovat perfektní tašku, abyste si vzali všechny své věci s sebou. Ať už se účastníte důležitých schůzek, obchodních konferencí nebo jen chodíte do své kanceláře, kvalitní taška na laptop nebo aktovka by měla být taškou, která vám poslouží i když je pracovní den u konce. Možná budete chtít jít do tělocvičny nebo se setkat s přáteli ve městě, buďte si jistí, že s taškou Samsonite máte praktickou, ale stylovou sportovní tašku nebo kabelku.

Naše cross body tašky zahrnují dámské 'kabelky, tašky přes rameno a pouzdra na tablet a jsou perfektní městskou taškou, která vám ponechá volné ruce, takže můžete v klidu telefonovat nebo si dát za chůze kávu bez rozlití. Tyto tašky přicházejí v různých barvách a stylech, aby odpovídaly vašim outfitům po celé sezóny.

Potřebujete pomoci s hledáním robustní, ale elegantní pánské tašky nebo se nemůžete rozhodnout pro perfektní módní, praktickou tašku pro ni? Objevte naše doporučení odborníků, které je tu jen pro vás!