Naším přáním je aby lidé i nadále cestovali, ale aby při tom byly respektovány hranice naší planety. Proto se chceme soustředit na cestování v celém rozsahu - od toho, jak jsou výrobky vyráběny, až do konce jejich životního cyklu. Nový kufr Proxis byl vytvořen tak aby přežil léta cestování, zažil s vámi mnoho dobrodružství a doprovázel vás kamkoli chcete. Produkty řady Proxis mají jedinečný servisní plán, který vás bude doprovázet po celou dobu životnosti produktu.

Po zakoupení a registraci kufru Proxis je důležité, abyste si byli vědomi všech výhod naší exkluzivní servisní péče Samsonite wecare.

Doporučujeme vám, abyste si před registrací zavazadla Proxis pečlivě přečetli následující informace.

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Pokud je třeba produkt opravit, uděláme to, bez zbytečných otázek - zahrnuto je také poškození při přepravě (např. způsobené leteckou společností). Nezahrnuje drobné kosmetické poškození nebo poškození způsobené nesprávným použitím - jak je vysvětleno níže (*).

KOMPLETNÍ KONTROLA

Po odeslání k opravě nebo do servisu vám zkontrolujeme celý kufr, vyčistíme jej a vyměníme kola, pokud to bude nutné, abychom zajistili, že váš kufr Proxis bude stejně funkční jako v den zakoupení.

VÝMĚNA & RECYKLACE

V případě, že váš kufr nelze opravit (*), vyměníme jej, zatímco starý kufr bude recyklován. Snižujeme tak dopad na životní prostředí a staráme se o celou naši planetu. Těch několik komponentů, které nemohou být zatím recyklovány, bude odstraněno na základě přísných protokolů, zatímco hledáme udržitelná řešení, která prodlouží životnost těchto materiálů.

RECYKLUJTE A ZÍSKEJTE ODMĚNU

Zařídíme vyzvednutí vašeho produktu na naše náklady. Jakmile obdržíme váš registrovaný produkt, obdržíte 10% slevový kupón na další nákup jako poděkování za vaši věrnost. Kupón má platnost 12 měsíců.

10 LET EXTRA SERVISU NAVÍC

Tato služba bude k dispozici dalších 10 let po skončení vaší 10leté záruky. To znamená, že od pátého roku, kdy jste si koupili kufr, do dvacátého roku, můžete využít tuto exkluzivní doplňkovou službu.

(*) Náš servisní plán nezahrunuje škody způsobené nesprávným použitím, nehodami, nesprávnou manipulací, běžným opotřebením, kosmetickými poškozeními, jako jsou škrábance, promáčknutí, skvrny, barevné změny nebo jiné nefunkční změny vzhledu produktu.

Na elektrické a elektronické komponenty a připojení, kabely, adaptéry a baterie se vztahuje pouze zákonná záruka, která se může v jednotlivých státech nebo zemích lišit.