Naší vizí je stát se nejudržitelnějším výrobcem cestovních zavazadel a tašek na světě. Proto se zaměřujeme na celou cestu – od toho, jak jsou naše produkty vyrobeny, až po jejich životnost. Nový kufr Proxis byl vyroben tak, aby vydržel roky cestování a aby byl s vámi, kamkoli pojedete. Nabízí také jedinečný servisní plán, který vás bude provázet po celou dobu životnosti vašeho produktu: Samsonite wecare. Tento program vám nabízí opravu bez starostí a zajišťuje recyklaci nebo nové využití vašeho kufru, když skončí jeho životnost.

Po zakoupení a registraci kufru Proxis je důležité, abyste si byli vědomi všech výhod naší exkluzivní servisní péče Samsonite wecare.

PROČ JE PROXIS UDRŽITELNÝ

SNADNÁ OPRAVA

Pokud je třeba produkt opravit, uděláme to, bez zbytečných otázek - zahrnuto je také poškození při přepravě (např. způsobené leteckou společností). Nezahrnuje drobné kosmetické poškození nebo poškození způsobené nesprávným použitím - jak je vysvětleno níže (*).

KOMPLETNÍ KONTROLA

Po odeslání k opravě nebo do servisu vám zkontrolujeme celý kufr, vyčistíme jej a vyměníme kola, pokud to bude nutné, abychom zajistili, že váš kufr Proxis bude stejně funkční jako v den zakoupení.

MINIMÁLNÍ STOPA NA KONCI ŽIVOTNOSTI

V případě, že váš kufr nelze opravit (*), vyměníme jej, zatímco starý kufr bude recyklován. Snižujeme tak dopad na životní prostředí a staráme se o celou naši planetu. Náhradní díly hlavních komponentů uchováme. Těch několik komponentů, které nemohou být zatím recyklovány, bude odstraněno na základě přísných protokolů, zatímco hledáme udržitelná řešení, která prodlouží životnost těchto materiálů.

ZRECYKLUJTE NEBO OPĚTOVNĚ POUŽIJTE & BUĎTE ODMĚNĚNI

Po recyklaci nebo opětovném použití již použitého kufru Proxis - dostanete jako poděkování slevový kupón -10%. Platnost voucheru je 12 měsíců. Bude k dispozici pro použití při příštím nákupu u Samsonite.

10 LET SERVISU „RECYKLACE NEBO OPĚTOVNÉ POUŽITÍ“ NAVÍC

Tato služba „recyklace nebo opětovné použití“ je platná po dobu dalších 10 let po již existující 10leté záruční době, takže 5 až 20 let po zakoupení produktu z ní budete mít stále prospěch.


#OURRESPONSIBLEJOURNEY


Trvalá změna vyžaduje čas.
Je to cesta, ne závod.

(*) Náš servisní plán nezahrunuje škody způsobené nesprávným použitím, nehodami, nesprávnou manipulací, běžným opotřebením, kosmetickými poškozeními, jako jsou škrábance, promáčknutí, skvrny, barevné změny nebo jiné nefunkční změny vzhledu produktu.

Na elektrické a elektronické komponenty a připojení, kabely, adaptéry a baterie se vztahuje pouze zákonná záruka, která se může v jednotlivých státech nebo zemích lišit.