ESSENS

ESSENS

PROČ JE ESSENS UDRŽITELNĚJŠÍ

VYROBEN Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ
VYROBEN Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ
Skořepiny Essens jsou vyrobeny z nejméně 70 % recyklovaného polypropylenu ze spotřebitelského odpadu, jako jsou kelímky od jogurtů, zatímco vnitřní podšívka a vnitřní páska na zip je vyrobena s použitím minimálně 95 % recyklovaného PET z plastových lahví. Tyto recyklované a přitom odolné materiály jsou součástí naší iniciativy Recyclex™ Material Technology Initiative. S Essens se plastový odpad na jedno použití promění v trvanlivé, lehké a pevné zavazadlo bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě.
VYROBENO V EVROPĚ, NAVRŽENO PRO ODOLNOST A SNADNÝ SERVIS
VYROBENO V EVROPĚ, NAVRŽENO PRO ODOLNOST A SNADNÝ SERVIS
Kufry Essens jsou vyráběny v srdci Evropy a využívají zelenou elektřinu k výrobě skořepiny a sestavení kufru. Zaměřujeme se na kvalitu, bez kompromisů. V nepravděpodobném případě, že by váš kufr potřeboval opravu, díly Essens jsou snadno vyměnitelné. Kolo je navrženo tak, aby se dalo snadno rozebrat a opravit svépomocí.

DŮVODY PROČ SI ESSENS ZAMILUJETE

ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENÍ
ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENÍ
Díky inovativnímu 3-bodovému uzamykacímu systému patentovanému Samsonite a průběžně optimalizovanému, kufry Essens zajišťují bezpečnost vašich cenností a zajišťují tak klid na vaší cestě.
LEHKOST A PEVNOST
LEHKOST A PEVNOST
Essens, navržený a vyrobený v Evropě, je ve své vlastní kategorii jedním z našich nejlehčích polypropylenových kufrů s 3-bodovým zamykáním. Této výjimečné hmotnosti je dosaženo samozpevňujícím designem, high-tech výrobní metodou a revoluční směsí polypropylenu. Jedinečná konstrukce a těsnění poskytuje nejen neuvěřitelnou pevnost, ale také omezuje pronikání vody. I když patří k nejlehčím, kufry Essens procházejí přísnými testy pevnosti, kterými je Samsonite známý, a nabízejí extrémně vysokou kapacitu balení.
Řešení balení 3 v 1
Řešení balení 3 v 1
Essens má dvě prostorné tašky/přihrádky, které jsou odnímatelné, lze je prát v ruce a snadno se zvedají a přenášejí díky madlům na obou stranách. Snadné balení je zaručeno, protože díky bajonetovému systému můžete své věci uložit nad a pod organizovací tašky a nastavit výšku. Pokud se vám nechce vybalovat, jednoduše je vyndejte z kufru a celou tašku s organizérem umístěte do skříně.
VYTVOŘTE UNIKÁT
VYTVOŘTE UNIKÁT
Každý z našich kufrů je dodáván se 4 samolepkami se speciálním designem.* K dispozici je také laserové gravírování na rukojeti.

*Vzor samolepek se může lišit od toho, který je zobrazen na obrázku.
Features that match your travel needs

VLASTNOSTI, KTERÉ VYHOVUJÍ VAŠIM POTŘEBÁM PŘI CESTOVÁNÍ

Essens 3-bodový zámkový systém s integrovaným TSA008
Essens Dvojitá rukojeť pro hladké manévrování
Essens Odpružená kola snižující hluk a vibrace
Essens Interiér s řešením balení 3 v 1
Essens Integrovaná jmenovka
Essens Více možností personalizace