NA PALUBU LETADLA?

MOHU SI VZÍT ZAVAZADLO NA PALUBU LETADLA?

NAJÍT PERFEKTNÍ
PŘÍRUČNÍ ZAVAZADLO

Různé letecké společnosti mají povolenou různou velikost a hmotnost příručního zavazadla. Některé společnosti si mohou účtovat dodatečné poplatky, pokud vaše příruční zavazadlo je příliš velké nebo příliš těžké, nebo můžete být vyzváni ke kontrole příručního zavazadla. Pokud je toto vše pro vás matoucí, nebojte se! Samsonite je vám vždy k dispozici a rádi vám poradíme s výběrem příručního zavazadla tak, aby splňovalo příslušné požadavky a aby vaše cesta byla tak bezproblémová, jak jen to je možné.

Mějte na paměti, se kterými leteckými společnostmi většinou lítáte a zkontrolujte si jejich pravidla pro příruční zavazadla níže (délka x šířka x hloubka). Je také nutné se vejít do váhového limitu, jelikož některé letecké společnosti mohou zvážit vaše kabinové zavazadlo před vstupem na palubu.

Samsonite má řadu výrobků, které vyhovují příslušným leteckým společnostem a jsme si jisti, že určitě najdete výrobek, který vám bude vyhovovat.

Upozornění: snažíme se zveřejňovat aktuální informace týkající se rozměrů a hmotnosti příručního zavazadla; nicméně důrazně doporučujeme, abyste si před cestou zkontrolovali povolené rozměry a hmotnost u příslušné letecké společnosti.

POVOLENÉ ROZMĚRY KABINOVÝCH ZAVAZADEL PRO KONKRÉTNÍ LETECKOU SPOLEČNOST

PŘÍRUČNÍ ZAVAZADLO

NAJÍT PERFEKTNÍPŘÍRUČNÍ ZAVAZADLO