C-LITE UMĚLECKÁ SPOLUPRÁCE

C-LITE UMĚLECKÁ SPOLUPRÁCE

Kolekci kufrů C-Lite x Basquiat je vyprodána. Rádi bychom vám poděkovali za nadšení pro tuto jedinečnou spolupráci a těšíme se, že vás v budoucnu budeme moci překvapovat dalšími limitovanými edicemi Samsonite.

Jean-Michel Basquiat

Jean-Michel Basquiat je jedním z nejznámějších umělců své generace a je všeobecně považován za jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Jeho práce udávající trendy kombinují archetypální symboly a písmo v kompozicích, které jsou šokující a syrové se silným smyslem pro barvu a rovnováhu. Jeho práce, která je mezinárodně populární a vystavovaná v muzeích po celém světě, oslovuje jak sofistikované umělecké scény, tak i mladší publikum poháněné popkulturou.

Jean-Michel Basquiat

Pez Dispenser

Zobrazuje motiv dinosaura s korunou – odkaz na americké cukroví známé jako „Pez“, které je symbolem popkultury. Postava je ozdobena minimalistickým, ostrým bílým pozadím, aby se ústřední motiv dostal do centra pozornosti.

Jean-Michel Basquiat

Untitled Skull

Toto ikonické umělecké dílo zobrazuje rentgenový snímek lebky a její horní a dolní čelisti, barevný motiv s graffiti detaily a smyslem pro texturu.

Jean-Michel Basquiat

© Estate of Jean-Michel Basquiat. Licensed by Artestar, New York

The C-Lite and art The C-Lite and art

C-LITE A UMĚNÍ

Od roku 2008, kdy byla naše kolekce Cosmolite poprvé uvedena na trh, zůstává její dopad stále stejně silný a ikonický. Opakovaně jsme použili naše inovativní tiskové techniky, abychom vzdali hold umělcům prostřednictvím různých spoluprací.

Jsme velmi hrdí na to, že vám můžeme představit exkluzivní kolekci C-Lite x Jean-Michel Basquiat, která obsahuje mnohá z jeho nejslavnějších děl na našem plátně C-Lite.

Tato kolekce je k dispozici v omezeném počtu kusů.

PODÍVEJTE SE NA CELOU KOLEKCI C-LITE

Objevte široký výběr barev a velikostí