Add a personal touch to your Lite-Cube-DLX

Zpět k přírodě...

Zpět k
přírodě

...

Pohodlná zavazadla &
tašky

Nakupujte rewind natural

Paradiver Light

SPORTOVNÍ
POHODLNÝ
LEHKÝ

Náš skvělý produkt
Paradiver Light

Objevte

Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop Najít obchod
Green Mobility

Neformální & ECO Batohy

Buďte v pohybu a myslete ekologicky

Green Mobility

Neformální & ECO Batohy

Buďte v pohybu a myslete ekologicky

Objevte řadu batohů Samsonite Casual & Urban, které kombinují elegantní design s praktickou funkčností. Jsou ideální pro jednodušší pohyb ve městě pro každodenní použití, neformální příležitosti i při pracovních schůzkách. Tyto moderní kolekce přinášejí do moderního městského života řadu jedinečných barev, tvarů a modelů.

Objevte Green Mobility

Rewind

Rewind

Batohy a tašky

Rewind

Rewind

Batohy a tašky

Ať už cestujete vlakem, autem či na kole,všechny nové batohy a tašky Rewind jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily každému zařízení, které využíváte. Různá paleta barev s důrazem na detail představuje moderní design, který je doplněn praktickými detaily.

Váš rewind

Paradiver Light

NAŠE HVĚZDNÁ KOLEKCE

Nyní v nové limitované barvě

Paradiver Light

NAŠE HVĚZDNÁ KOLEKCE

Nyní v nové limitované barvě

Paradiver Light kombinuje extrémní odolnost a ergonomickou lehkost se sportovním a dynamickým vzhledem.

NOVÁ LIMITOVANÁ EDICE BAREV! Paradiver Light je nyní dostupný v módní barvě “Blue Nights” s kontrastními oranžovými detaily.

ZAČÍT S NÁKUPEM

ladies-backpacks-2018

Batohy

Nadčasové a ženské

Ladies backpacks

Batohy

Nadčasové a ženské

Řada dámských batohů, která kombinuje elegantní design a praktické funkce. Ideální pro pracovní i neformální využití. Tato moderní kolekce je plná barev, tvarů a moderních modelů pro život ve městě,

Zobrazit všechny dámské batohy

Naše doporučení
 • Kč 2.699,00
  <strong>red<span style="color:#FF0000;">dot</span> award 2016</strong>
winner
  reddot award 2016 winner
 • Kč 4.099,00
  RecyklovanáTM vlákna jsou vyrobena ze 100% recyklovaných PET lahví od minerálních vod.
Jsou speciálně navžena k tomu, aby byla pevná a elastická. To znamená, že jsou velmi odolná.
  RecyklovanáTM vlákna jsou vyrobena ze 100% recyklovaných PET lahví od minerálních vod. Jsou speciálně navžena k tomu, aby byla pevná a elastická. To znamená, že jsou velmi odolná.
 • Kč 3.570,00
Staycation

Trend v cestování: tuzemská dovolená

Flexibilní cestování

Nový cestovní trend tuzemské dovolené je na vzestupu. Důvod je velmi jednoduchý. V Evropě se nachází tolik skrytých pokladů tak proč prostě nevyrazit a neobjevovat krásy své vlastní země? Cestování autem je velmi jednoduchou a bezstarostnou variantou jak se pohybovat. Zároveň vám přináší o hodně větší flexibilitu při výběru svých cestovních zavazadel ve srovnání s létáním. Duffle tašky, batohy a látková zavazadla vám dovolují snadnější balení a větší flexibilitu při cestách autem.

Samsonite kolekce Paradiver Light splňuje veškeré požadavky na cestování a dojíždění. Paradiver Light nabízí kompletně vybavené duffle tašky a batohy v různých barevně sladěných sportovních variantách, které jsou ideální svou velikostí a flexibilitou pro cestování autem nebo vlakem.

Objevte Paradiver Light Objevte flexibilní tašky & zavazadla

Quality Tests

Testy kvality

My dodáme kvalitu. vy provedete test.

Každá cesta. Každý den. Možná to ani nevíte, ale každý produkt Samsonite, předtím než jde na trh, projde přísnou kontrolou a testy. Samozřejmě, konečný test provádíte Vy, zákazníci.

Quality Tests

Podívejte se na video

Tašky

V Samsonite víme, že se ne vždy hodí na cesty kufry. Pro více ležérní styl, cestování nebo balení, mohou být tašky a batohy vhodnější.

Tašky Messenger nebo batohy na kolečkách budou Vaším ideálním společníkem, pokud potřebujete mít volné ruce. Malá taška nebo kabela je vhodná do posilovny, na jednodenní výlety, na výlety přes noc nebo jednoduše jako kabinové zavazadlo.

Taška na kolečkách je vhodná, pokud potřebujete velkou kapacitu, ale nemáte dostatek prostoru na skladování zavazadla mezi výlety. Většina tašek ja skladná na zlomek původní velikosti. Balení nikdy nebylo snadnější!

Menší produkty jako ledvinky nebo tašky přes ramena jsou perfektním dárkem pro časté cestovatele, protože se hodí ke každé přiležitosti. Tyto tašky jsou perfektní pro úschovu peněz, pasů nebo dalších cenných věcí.