<span>RESPARK</span>

RESPARK

My journey. My Samsonite.

Respark

Respark nabízí praktická řešení balení a je navržen s důrazným zaměřením na bezpečnost a odolnost. Zavazadla Respark vám zaručí harmonický zážitek z cestování, stylově a bez námahy s přirozeným pohodlím. Tato současná kolekce vám nabízí kompletní sortiment kabinových kufrů, velkých kufrů, tašek a nových pohodlných cestovních tašek. Vzhledem k tomu, že všechny položky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, které jsou součástí naší iniciativy Recyclex™ Material Technology Initiative, Respark dokonale odpovídá udržitelné strategii „Naše zodpovědná cesta“.

VYROBENO Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ

VELKÁ KAPACITA ÚLOŽNÉHO PROSTORU

ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENÍ

PROČ JE RESPARK
UDRŽITELNĚJŠÍ
PROČ JE RESPARK
UDRŽITELNĚJŠÍ

Ve srovnání s jinými látkovými kolekcemi zavazadel Samsonite je Respark první kolekcí, jejíž interiér i exteriér je vyroben převážně z recyklovaných materiálů, což je součástí naší iniciativy Recyclex™ Material Technology Initiative. Kromě potahu a podkladu na látkách, které jsou vyrobeny z původních materiálů, je 97 % vnitřního obložení vašeho Respark vyrobeno z recyklovaných PET lahví. Hlavní vnější tkanina je dokonce vyrobena ze 100% recyklovaných PET lahví. Zajímají vás udržitelnější iniciativy společnosti Samsonite? Přečtěte si strategii „Naše zodpovědná cesta"

JAK RESPARK ZARUČUJE
DLOUHOTRVAJÍCÍ ŽIVOTNOST
JAK RESPARK ZARUČUJE
DLOUHOTRVAJÍCÍ ŽIVOTNOST

Na základě našeho dědictví inovací, kvality a odolnosti prošly všechny produkty Respark nejpřísnějšími testy kvality. Od zavěšení kol přes výztuhy v rozích až po zadní ochranný kryt z PU. To vše přispělo k tomu, že je vyroben tak, aby vydržel. Navíc 5letá komerční záruka na kola Samsonite a celosvětová síť opraven vám zajistí komfortní cestování..

RESPARK
RESPARK
 • Flexibilní zavazadlo
  Snadno přístupné kapsy a rozšiřitelnost u více modelů
 • Bezpečné cestování
  Integrovaný kabelový zámek TSA
 • Snadno ovladatelný
  Dvojitá odpružená kola absorbující nárazy
 • Možnost přizpůsobení
  Volitelný kožený štítek k přizpůsobení pomocí vašich iniciál