Add a personal touch to your Lite-Cube-DLX

JEDNODUCHOST, ELEGANCE, STYL

Objevte naše peněženky

Pro ni Pro něj

Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop Najít obchod
Styly Samsonite
Seznamte se s inovativními deštníky UP WAY

Seznamte se s inovativními deštníky UP WAY

Všechny vaše problémy s deštníky jsou tímto vyřešeny!

Seznamte se s inovativními deštníky UP WAY

Seznamte se s inovativními deštníky UP WAY

Všechny vaše problémy s deštníky jsou tímto vyřešeny!

Deštivé dny, kdy zmoknete, idkyž se snažíte zůstat v suchu skončily. Chytře navržené deštníky UP WAY vás nejen uchrání před deštěm, ale zároveň díky opačnému otevírání udržují v suchu i podlahy a vaše auta. Vodoodpudivý teflonový povlak se skládá směrem nahoru - uvnitř je tedy zcela zachycena vlhká strana. Na podlahy nebo uvnitř vašeho vozu neteče voda z mokrého deštníku; kluzké vlhké dlaždice a vlhké čalounění jsou věcí minulosti.

Inovativní design sklopné konstrukce deštníků UP WAY usnadňuje přesun do vašeho auta bez žádného namočení. Deštník může být také otevřen na rušné ulici, aniž byste narazili do ostatních kolemjdoucích. Jakmile zjistíte, jaký genius je deštník UP WAY, budete se divit, jak jste tak dlouho mohli žít bez něj.

NAKUPUJTE NYNÍ

wallets-for-men

Peněženky pro muže

Vždy dobrý nápad na dárek

wallets-for-men

Peněženky pro muže

Vždy dobrý nápad na dárek

Kožené peněženky Samsonite jsou vhodným dárkem na každou příležitost. Peněženka je velmi osobní věc, je důležitá její funkčnost, odolnost a vzhled. Vybrat správnou pánskou peněženku může být občas náročné, nicméně Samsonite má širokou škálu možností, od RFID ochrany, která pomáhá proti krádežím identity, přes stylové dolarovky po obaly na klíče, vše ve vysoce kvalitní kůži.

Všechny pánské peněženky

Cosmetic cases

Kosmetické kufříky

Cosmetic cases

Kosmetické kufříky

Malá pouzdra na make up, praktické unisexové toaletní taštičky nebo prostorné a šik kufříky, do kterých se vejdou všechny Vaše nezbytné toaletní potřeby - zde objevíte vysoce kvalitní Samsonite kolekci. Máme pro každého něco!

Zjistěte více

Travel Accessories

cestovní doplňky

Navrženo pro pohodlí při cestování

Travel Accessories

Navrženo pro pohodlí při cestování

cestovní doplňky

Tyto doplňky byly navrženy proto, aby Vám ulehčily život při pohybu po celém světě.

Zobrazit všechny cestovní doplňky

Naše doporučení
Introducing the RFID-Blocking Wallet

Představujeme peněženku s RFID ochranou

Chraňte si vaši osobní identitu!

Zvažte lepší ochranu Vašich kreditních a identifikačních karet. Skimming je ilegální technika pro kopírování dat z kreditních karet a to i z větší vzdálenosti. Samsonite RFID-blokující peněženky Vás chrání před podvodnými platbami a krádeži identity, to vše díky RFID-blokujícímu materiálu mezi vnějším a vnitřním lemováním peněženky.

Peněženky a batohy s rfid ochranou Shlédnout video

Cestovní doplňky

Samsonite ví vše o cestování ne pouze o zavazadlech. Víme, že to co dáte do zavazadla, je stejně důležité jako zavazadlo samotné. Máme celou řadu cestovních doplňků, tašek, peněženek, obalů na mobilní telefon a deštníky, které Vás ochrání a zabezpečí, přitom, co jste v pohybu.

Spěte v pohodlí s jedním z našich cestovních polštářků nebo masek na oči. Mějte vše zorganizované díky pasu na peníze, obalu na pas nebo toaletní taštičce. Budete mít větší klid také díky cestovním nezbytnostem, jako jsou zámky na zavazadla, jmenovky či cestovní adaptéry.