Samsonite x Kenny Scharf

Objevte naši novou kolekci kufrů inspirovanou mezinárodně uznávaným umělcem Kennym Scharfem. Tento pozoruhodný C-Lite je dokonalým společníkem na cesty a díky svému osobitému designu se jistě stane vyhledávaným sběratelským kouskem. Pořiďte si ten váš nyní: tato edice je k dispozici pouze v omezeném množství.

Samsonite x Kenny Scharf - C-Lite Collaboration

O DESIGNU

Tato kolekce jedinečným způsobem propojuje svět umění a cestování. Výrazný styl Kennyho Scharfa mísí prvky pop kultury, surrealismu a fantastických, barevných obrazů. Vytáří tak jedinečný a rozmanitý vizuální jazyk. Jeho dynamické a radostné umění často obsahuje antropomorfní kuličky, které jsou nyní inovativně aplikovány na skořepiny našeho ikonického kufru C-lite. To vám umožní vytvořit poutavý a odvážný vzhled a zároveň zažít hladké cestování, které tento kufr poskytuje.

Kenny Scharf
Kenny Scharf

Kenny Scharf, označovaný jako „popový surrealista“, je americký umělec známý pro své dynamické a živé barevné výtvory v malbě, sochařství a performance. Scharfova zábavná, barevná tvorba je zároveň přikývnutím budoucnosti a odkazem na minulá uměleckohistorická hnutí, jako je popart a surrealismus. Od svého vzestupu, před více než 30 lety, Scharf nadále přistupuje ke své praxi s hravostí a mladistvým duchem, překračuje elitářské hranice výtvarného umění a prostřednictvím své práce se propojuje s populární kulturou.

UKÁZAT VŠECHNY VELIKOSTI

Samsonite x Kenny Scharf C-Lite all sizes KOUPIT NYNÍ