Doprava zdarma Vrácení zboží zdarma Bezpečná platba Oficiální e-shop

Naše doporučení

technology-collections

Samsonite hi-tech

Hi-tech pracovní tašky

technology-collections

Samsonite hi-tech

Hi-tech pracovní tašky

Život moderního muže je neustále spjat s technologiemi. Kolekce pracovních tašek Samsonite Hi-Tech nabízí inovativní přístup k businessu, kombinuje praktický úložný prostor pro všechny Vaše elektronická zářízení v neformálním stylu za skvělou cenu.

Objevte samsonite hi-tech

close
lifestyle-collections

Samsonite lifestyle

Casual, městské pracovní tašky

lifestyle-collections

Samsonite lifestyle

Casual, městské pracovní tašky

Mezi městskými, cihlovými zdmi a vysokými budovami vede smysl svobody a kreativity. Kolekce Samsonite Lifestyle pracovní tašky kombinuje nezbytnou multifunkčnost s moderními tvary.

Objevte samsonite lifestyle

close
heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

Klasické pracovní tašky Samsonite ztělesňují DNA značky zakořeněné více než století v jejich kvalitě a odolnosti. Jsou perfektní pro každodenní využití. Tyto tašky jsou navrhnuty tak, aby zajistily pohodlí jak při pracovních, tak i cestovních příložitostech. Jejich efektivní organizace a čisté linie Vám pomohou ujít další kilometr.

Objevte samsonite klasika

close
Crossover bags

Tašky crossover

Každodenní tašky pro muže

Crossover bags

GT Supreme 2 v 1 Taška na tablet Slingpack 24.5cm/9.7palců, Šedá/Černá

Kč 2.949,00

Více informací

Tašky crossover

Každodenní tašky pro muže

Objevte skvělou řadu Samsonite tašek pro muže. Tyto klasické designy tašek jsou skvělé i pro volný čas, nabízejí pohodlí a praktičnost, kterou byste očekávali od Samsonite. Perfektní hands-free možnost pro dobrou mobilitu. Pánské crossover tašky a tašky přes rameno jsou dostupné v různých vysoce kvalitních materiálech nebo v kůži.

Tašky crossover pro muže

close
ladies-laptop-bags-alt

Kabelky na notebook

Rafinovaný a elegantní design

Ladies backpacks

Kabelky na notebook

Rafinovaný a elegantní design

Speciální business kolekce pro ženy, která byla vytvořena s ohledem na Vaše potřeby. Rafinované a elegantní prvky, kapsa na tablet a/nebo prostor na notebook pro různé velikosti. Tyto praktické, organizované tašky na notebook jsou perfektní kombinací pracovní tašky a kabelky.

Zobrazit všechny kabelky s prostorem na notebook

close
Pro-DLX4 Business

Pro-DLX4

Navrženo pro náročné obchodníky

Pro-DLX4 Business

Pro-DLX 4 Taška na notebook s madly rozšiřitelná L 40.6cm/16palců, Černá

Kč 5.399,00

Více informací

Pro-DLX4

Navrženo pro náročné obchodníky

Navrženo pro náročné obchodníky. Tato nová generace nejvíce reprezentující Samsonite kolekce je nyní ještě lehčí a více vybavená než její předchůdkyně. S důrazem na vylepšení organizace a zabezpečení. Zároveň jsme snížili váhu tašky. Pro-DLX4 je perfektní pro cestovatele a obchodníky, kteří často cestují. Pro-DLX : Čistý výkon!

Více informací o této kolekci Shlédnout video

close
overnight-business-trip

Overnight business trip

Zavazadlo tak chytré, že Zapůsobí na všechny

overnight-business-trip
Samsonite Lite-Biz Spinner 55cm Electric Blue

Lite-Biz Spinner 55cm Electric Blue

N/A

Overnight business trip

Zavazadlo tak chytré, že Zapůsobí na všechny

Jste těžce pracující a kreativní, často cestujete a jste pořád v pohybu. Nenechte, aby Vás Vaše zavazadlo zdržovalo. Pokud cestujete přes noc, můžete zkombinovat Váš pracovní kufr s taškou na oblečení, díky našemu inovativnímu řešení. Do pracovní tašky můžete zabalit Váš notebook a pracovní nezbytnosti a do odděleného prostoru uložit Vaše osobní věci. Prostor na notebook je odnímatelný a dodá Vám extra flexibilitu. Vyrobili jsme zavazadlo, které chytře využijete.

Zobrazit zavazadla na krátké pracovní cesty

close
Laptop Bag Finder

Brašna na notebook a tablet

Jakou BRAŠNU pro váš notebook?

Laptop Bag Finder

Jakou BRAŠNU
pro váš notebook?

Brašna na notebook a tablet

Notebooky jsou vyrobeny na cestování po celém světe, ale také na práci doma či v zaměstnání. Použijte našeho pomocníka při výběru brašny na notebook - zadejte velikost Vašeho notebooku a najděte perfektní brašnu na notebook právě pro Vás.

Brašny na notebook Všechny brašny na notebook

close
Introducing the RFID-Blocking Wallet

Představujeme peněženku s RFID ochranou

Chraňte si vaši osobní identitu!

Zvažte lepší ochranu Vašich kreditních a identifikačních karet. Skimming je ilegální technika pro kopírování dat z kreditních karet a to i z větší vzdálenosti. Samsonite RFID-blokující peněženky Vás chrání před podvodnými platbami a krádeži identity, to vše díky RFID-blokujícímu materiálu mezi vnějším a vnitřním lemováním peněženky.

Peněženky a batohy s rfid ochranou Shlédnout video

Laptop Backpacks

Batohy na notebook

Hands free možnost

Jako uživatel notebooku, který je často v pohybu, preferujete mít volné ruce. Vyberte si batoh se speciálně navrženým prostorem na notebook. Očekávejte skvělou ochranu pro Vaše cenné elektronické zařízení, přičemž máte dostatek prostoru pro další věci.

Ať už hledáte elegantní batoh na notebook nebo na volný čas, Samsonite má celou řadu různých stylů jak pro obchodníky tak do školy nebo na volný čas. Nenechejte si ujít naše batohy na notebook s kolečky, které Vám dodají extra flexibilitu.

Batohy na notebook

Tašky na notebook

Notebook nebo tablet může být stejně cenný jako Vaše ostatní cestovní potřeby, proto je nezbytné, aby vše bylo dobře chráněné v tašce na notebook. Ať už potřebujete notebook do práce nebo jen na volný čas, všechny tašky na notebook, obaly a obaly na tablet jsou v různých velikostech a designech, procházejí testováním a dalšími procesy, díky tomu si můžete být jisti, že Vás nezklamou.

Pokud hledáte spíše volnočasový styl nebo chcete mít techniku diskrétně uschovanou, naše messenger taška na notebook nebo batohy na notebook jsou uzpůsobeny Vašim potřebám. Jsou dostupné ve formálním stylu, který je vhodný do obchodního prostředí, nebo ve více uvolněném stylu, ideálním do školy či na volný čas. Samsonite má vše pro každého.

Prohlédněte si naše doplňky jako například protiskluzové popruhy, ochranu notebooku nebo XBR zóny, pohodlná madla, měkké kapsy na ochranu tabletu a praktickou denní organizaci na pera, složky, telefony a kabely.

Ti, co cestují přes noc si mohou prohlédnout náš pracovní kufřík. Ten je perfektní jak na pracovní věci tak na oblečení a to vše v praktickém kabinovém zavazadle.