Samsonite & Van Gogh Museum

Samsonite & Van Gogh Museum

Pomocí inspirace mistrovským dílem Almond Blossom od holandského umělce Vincenta van Gogha, Samsonite překrásně zachycuje květnatou básnickou krásu v exkluzivní kolekci zavazadel a batohů.

Kolekce obohacuje tři lehké řady zavazadel Samsonite a dodává jim svěžest jednoho ze světově proslulých mistrovských děl Vincenta van Gogha. Lite-Shock je plně pokryt kresbou Almond Blossom od van Gogha, a to jak v exteriéru, tak v interiéru zavazadla. Dokonalá shoda je také vytvořena spolu s kolekcí Uplite, na níž jsou detaily nádherné malby umístěny na rukojetích, rozšiřitelných částech a švech v interiéru. Elegantní batoh Skyler doplňuje řadu svou romantickou květinovou výšivkou.

NAKUPUJTE NYNÍ

Van Gogh

Vincent van Gogh (1853 - 1890)
ALMOND BLOSSOM
Saint-Rémy-de-Provence, February 1890
oil on canvas, 73.3 x 92.4 cm
Van Gogh Museum, Amsterdam
(Vincent van Gogh Foundation)

Vincent van Gogh (1853 - 1890)
SELF-PORTRAIT WITH GREY FELT HAT
Paris, September - October 1887
oil on canvas, 44.5 x 37.2 cm
Van Gogh Museum, Amsterdam
(Vincent van Gogh Foundation)

Vincent Van Gogh

Doposud je Vincent van Gogh jedním z nejvlivnějších a nejcennějších umělců na světě, jehož práce stále mění způsob, jakým lidé vnímají umění a krásu.

Japonské motivy a impresionistické umění silně ovlivnili práci Vincenta van Gogha, a to včetně Almond Blossom (1890), díla, které slouží jako múza pro Samsonite & Van Gogh Muzem kolekci. Van Gogh si vypůjčil předmět, odvážné rysy a umístění stromu z Japonské grafiky. Velké rozkvetlé větve proti modré obloze byly jedním z oblíbených Van Goghových námětů. Madlové stromy kvetou brzy na jaře, čímž se stávají symbolem nového života.

ČTĚTE VÍCE O MUZEU VAN GOGHA

®Van Gogh Museum, © VGME B.V