• Zlatá hvězdička označuje prémiové dětské batohy se speciálními vlastnostmi pro extra zábavu!Zlatá hvězdička označuje prémiové dětské batohy se speciálními vlastnostmi pro extra zábavu!

    Samsonite má něco pro každého chlapce, který prozkoumává nové světy. Prohlédněte si tyto pevné i látkové dvoukolečkové kufříky.Samsonite má něco pro každého chlapce, který prozkoumává nové světy. Prohlédněte si tyto pevné i látkové dvoukolečkové kufříky.

    Nenechte svoji mladou slečnu vzlétnout bez těchto stylových, pevných i látkových dvoukolečkových kufříků.Nenechte svoji mladou slečnu vzlétnout bez těchto stylových, pevných i látkových dvoukolečkových kufříků.

    Všechny tyto  batohy  bez PVC mají magické potisky a pohodlné polstrování, které dětem nabízejí pohodlí a podporu.Všechny tyto batohy bez PVC mají magické potisky a pohodlné polstrování, které dětem nabízejí pohodlí a podporu.

  • Objevte tuto řadu speciálních zavazadel navrhnutou pro děti. Zde najdete skvělou nabídku zavazadel pro děti Disney, Marvel a Hvězdných válek. Mladí cestovatelé mají možnost vzít si kouzlo, akci a dobrodružství s sebou kamkoliv cestují.