Na našich stránkách používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Pokračováním na stránku souhlasíte s použitím cookies.   Souhlasím

Zdarma

Gravírování je dostupné pro naše dvě oblíbené „Curv“ kolekce:

Add a unique touch to your Lite Shock – the lightest Curv

Dodejte zavazadlu unikátní vzhled

Lite-Shock – nejlehčí Curv

Výrobek s osobním gravírováním je také perfektním dárkem pro Vaše blízké. Nejlehčí kufr od Samsonite z kolekce Curv, řada Lite-Shock kombinuje minimální váhu s maximální odolností proti nárazu. Toto skořepinové zavazadlo je samostatně vyztužené, má organický design a ultralehké, vysoce pohodlné komponenty, které jsou výsledkem extra lehké kolekce, která nastavuje nový standard.

Začněte s gravírováním

Add extra individuality to your Lite-Cube DLX – the most luxurious Curv

Přidejte jedinečnost k Vašemu výrobku

„Lite Cube DLX“

Pomocí gravírování vytvoříte jedinečné zavazadlo, které nebude mít nikdo jiný. Lite-Cube DLX nabízí vysoce stylový a pohodlný cestovní zážitek. Vyrobeno z extrémně silného a neuvěřitelně lehkého materiálu Curv. Tato luxusní verze Lite-Cube je deluxe ve smyslu vzhledu a detailního použití kůže, sofistikovaných barev a specifického interiéru.

Začněte s gravírováním

Add a special message to your Cosmolite – the most iconic Curv

Speciální motto na Váš

Cosmolite - ikonická kolekce Curv

Přizpůsobte si Váš Cosmolite gravírováním. Přidejte jméno, motto či speciální zprávu pro Vaše nejbližší. Cosmolite je ikonická kolekce vyrobená z revolučního materiálu Curv®. Tato módní kolekce je nejprodávanější díky kombinaci unikátního tvaru, krásných barev, skvělé odolnosti a překvapivé lehkosti.

Začněte s gravírováním